Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PIOTR G.

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2009 r. o 09:29
Goście CYTAT(z janowa @ 9.01.2009, 02:47) * PISZE DO TEGO PODLASIAKA, ZNAWCY NAJNOWSZEJ HISTORI JANOWA. A wiec zaczne od tego ze sam napisałeś anonim choć nam to zarzucasz sam tak robisz więc to Cie juz dyskwalifikuje jako powaznego rozmówce. Co do Twojej histori Janowa to jest ona bardzo nie scisła, mozna powiedziec ze wiesz ze dzwoniło ale nie wiesz w którym kosciele. Twoje opowiesci sa szyte grubymi nicmi, w pewne fakty wplatasz bajki. Myslales o pisaniu powiesci spiskowych? nadawal bys sie do tego. Jesli o to ze nie chcemy zeby Janów był miastem to poprostu nie jestesmy snobami i nie potrzebujemy takiego statusu, to smieszne bo to kto jaki jest nie zalezy od tego czy jest sie z miasta czy ze wsi. A jesli Ty tak dzielisz ludzi to radze zastosowac autokorekte. A i w byciu ze wsi nie widze niczego złego. Rozumiem ze Ty bys zrobił z siebie wielkiego miastowego. Co jeszce a wiec jestes w wielkim bledzie mowiac o tym ze wszyscy janowianie sa tacy lub inni. To jest ogulne stwierdzenie ktorego nie nalezy stosowac do wszystkich mieszkancow, bo to poprostu nie uczciwe. to wszystko sprawia ze nie mamy o czym rozmawiac i daruj sobie te anonimy ( ktore tak krytykujesz). HIPOKRYZJA Uderz w stół a zaraz „władca” się odezwie słabo jesteś poinformowany co do mojego pisania bo ja pod każdym pismem mam odwagę się podpisać w przeciwieństwie do ciebie!!! A skoro tak zależy ci żeby Janów nie odzyskał praw miejskich to wracaj na wieś czemu tu jeszcze siedzisz? A co do faktów to chyba większość Jankowiaków je zna i nie ma tutaj nic z bajek chociaż może brzmi nieprawdopodobnie ale Janów to kraina cudów. Już car Aleksander to wiedział i biskup Naruszewicz a tu „z janowa” jeszcze tego nie zauważyłeś!!! Nie wciskaj mi słów których nie pisałem bo nikogo nie nazwałem „wiaśniakiem” ale ciemniakiem i baranem co potwierdził zresztą miejscowy „też baran” Gadacie gadacie a Hura i Grabowiecki śmieją się z tego gadania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskupi – Biskup Zb. Kiernikowski pasterz wielki i uczony miłujący liturgię ale czy mądry mądrością Bożą? Czy miłujący wspaniałą historię Męczeńskiego Ludu Podlasia? Naród który odcina się od własnej historii jak mawiał poeta nie przetrwa! Dlaczego sprzedano Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim? Kto podjął taką decyzję czy osobiście biskup czy jakaś rada diecezjalna? Czy przyszły nabywca będzie prowadził tam działalność stricte komercyjną? Na co diecezja przeznaczyła pieniądze ze sprzedaży? Jaką kwotę otrzymano? Były swego czasu próby animowania życia religijnego w części tego obiektu. Były prowadzone rekolekcje ruchu Oazowego ale ze względu na niechęć proboszcza miejscowego zrezygnowano z tego obiektu. Ś. P. ks. Bp. J.W. Nowak planował odrestaurowanie zamku i przeznaczenie na cele Rekolekcyjno – Misyjne związane z kultem Męczenników Podlaskich w Pratulinie. Sprzedaży sprzeciwiało się wielu Wielkich i Świętych Kapłanów z najbardziej ś.p. ks Józef Szajda kaznodzieja radiowy. Jak wiadomo ów pasterz niezłomny przyczynił się znacząco do beatyfikacji Męczenników z Pratulina. Przy tej okazji chciał promować kolebkę diecezji historyczną siedzibę wielkich biskupów na czele z bp. Adamem Naruszewiczem patriotą, historykiem i poetą. Wielki to był polak a w Janowskiej kolegiacie prócz pomnika nie zasłużył na żadną pamiątkową tablicę, tak więc jeśli turysta nie skorzysta z przewodnika sam ten fakt łatwo przeoczy. Sławny polak bp. Naruszewicz spoczywa w janowskiej kolegiacie w krypcie ale jego szczątki są w opłakanym stanie. Szczątkami tymi interesowali się konserwatorzy z Krakowa i chcieli zadbać i ich konserwację. Jednak na chęciach tylko się skończyło. Ponieważ ówczesny proboszcz ks. Lewczuk nie wyraził na to zgody. Nie wiem czy pytał o to biskupa czy samodzielnie tak zadecydował, ale tą decyzją pozbawia nas Podlasiaków materialnych świadectw historii. Szkoda że zaprzepaszczono możliwość rozwoju Pratulina i Janowa. Powstała piękna droga łącząca te dwie historyczne miejscowości. Czy nie można było sięgając po środki unijne utworzyć jakiegoś ośrodka religijno wypoczynkowego? Czy diecezja nie ma sprawnych organizatorów że musiała tak wspaniały obiekt oddać za marne grosze jakiejś fundacji? Czy ta fundacja jest powiązana z Kościołem? Wiele jest pytań i niejasności w tej sprawie. Proszę Ekscelencję o odpowiedz. Najlepiej bezpośrednio na forum bądź w Katolickim Echu Podlasia. Pozdrawaim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~XXXXXXXXXXXXXXX~ wpis 11.01.2009, 22:15 Wpis #341 Goście CYTAT(gorliwa katoliczka @ 11.01.2009, 22:10) * Pamiętajmy! Najważniejszy jest Bóg. Szatan jest Bożym stworzeniem, które się zbuntowało wobec Boga. Moje dowody? Pismo Święte, nauka Kościoła, wypowiedzi Papieży, Katechizm Kościoła Katolickiego... Zobaczmy, co na ten temat mówi Biblia. W Ewangelii według św. Marka jest opis takiego wydarzenia: Był właśnie w synagodze człowiek opętany przez ducha nieczystego. Zaczął on wołać: Czego chcesz od nas, Jezusie Nazarejczyku? Przyszedłeś nas zgubić. Wiem, kto jesteś: Święty Boży. Lecz Jezus rozkazał mu surowo: Milcz i wyjdź z niego. Wtedy duch nieczysty zaczął go targać i z głośnym krzykiem wyszedł z niego. A wszyscy się zdumieli, tak że jeden drugiego pytał: Co to jest? Nowa jakaś nauka z mocą. Nawet duchom nieczystym rozkazuje i są Mu posłuszne (Mk 1, 23-27). Lecz On rzekł do nich: Pójdźmy gdzie indziej, do sąsiednich miejscowości, abym i tam mógł nauczać, bo na to wyszedłem. I chodził po całej Galilei, nauczając w ich synagogach i wyrzucając złe duchy (Mk 1,38-39). Ej, pleban ludzką rzeczą jest błądzić, lecz diabelską trwać w grzechu np pijaństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Gość~ wpis 11.01.2009, 23:06 Wpis #358 Goście CYTAT(~stach~ @ 11.01.2009, 22:50) * Jak pleban z wójtem sie modlą to znaczy że szybka skończą ...swoje panowanie ..swój żywot..AMEN...".Wieczny Odpoczynek racz im dać panie.." A GRABOWSKI ZROBI RESZTE W FULL OPCJI I PO du*** POKLEPIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opozycja napisał:
Żegnaj Zdrajco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JANOWIANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
( ...)Komu przysługuje niepełny pogrzeb katolicki c.d. Kapłan, któremu przypadnie w udziale przypomnieć rodzinie zmarłego, że ich krewny potrzebuje więcej modlitwy, a mniej ostentacyjnych ceremonii, bywa w bardzo niezręcznej sytuacji. Musi liczyć na wielkoduszne zrozumienie zainteresowanych i mieć stale w swoim sercu zapowiedź Chrystusa: Z mojego powodu prześladować was będą... Niepełny pogrzeb katolicki dopuszcza wprowadzenie zwłok do kościoła z pominięciem eksporty i odprowadzenia na cmentarz. Taki rodzaj pogrzebu przysługuje tym, którzy systematycznie odbywali podstawowe praktyki religijne (Msza niedzielna, spowiedź wielkanocna). Jednak w wyniku słabości ludzkiej dopuszczali się: - nadużywania alkoholu - są ofiarami wypadku, który spowodowali z powodu spożytego alkoholu - pokątnie handlowali alkoholem - byli dealerami narkotyków - rozpijali nieletnich - żyli w nie sakramentalnym związku małżeńskim - prowadzili rozwiązły tryb życia moralnego znani byli z rozbojów, napadów, złodziejstwa, dewastacji dobra społecznego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~psychiatra~ wpis Wczoraj, 22:23 Wpis #1508 Goście Przepraszam Janowska opozycję za boje głupie wpisy, które wam trochę popsuły robotę. Na Forum występowałem pod nickiem Podlasiak, answer i gość. Pisałem tłustym pogrubionym drukiem. Jak następnym razem będę na stacji benzynowej w Janowie to zostawię przeproszenie na piśmie. Inną drogą was nie mogę przeprosić, bo z dziećmi nie chcę mieć kontaktu. Oni zaraz chcą alimentów, a ja i tak dla nich sie poświeciłem. Własnorecznie oczyściłem konta teściowej i te dewizowe również. Pozdrawiam Janowski Wirtuoz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JANOWIANIE
ŻEGNAJ< ŻEGNAJ<ŻEGNAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MY DZIECI CI WYCHOWAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO NIE BIERZ SIE DO CZEGOŚ DO CZEGO SIĘ NIE NADAJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~answer~ wpis Dzisiaj, 00:07 Wpis #1531 Goście Nie wierzę żeby pleban w coś poza kasą wierzył Nie wierzę by PSL chciało czegoś prócz własnego dobra Nie wierzę w pustą retorykę samoobrony Nie wierzę wójtowi i jego klakierom Nie wierzę ... możesz dopisać swoje i tak nikt ci wirtuozie nie uwierzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat Wciąż Szatan z Aniołem gra w kości o biedne serce człowieka Żeby zarówno ten, kto udziela ćwiczeń, jak ten, kto je odprawia, mogli sobie wzajemnie pomóc i osiągnąć korzyści, trzeba założyć, że każdy dobry chrześcijanin powinien chętniej ocalić zdanie bliźniego niż je potępić. A jeżeli nie może go uratować, to pyta, jak on je rozumie, a jeżeli rozumie źle, poprawia go z miłością. Jeżeli to nie wystarczy, poszukuje wszelkich środków stosownych, żeby tamten dobrze je zrozumiał i ocalił samego siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku pamięci i przestrodze Goście CYTAT(P. G. @ 16.02.2009, 21:40) A co cię dziwi w tym pytaniu? Chciałbym wiedzieć co to za fundacja kupiła zamek! A nie wiem czy wiecie ale kupiła zamek+ park+ stadion + grotę Naruszewicza + stajnie i dawne warsztaty! Chyba w kościele powinna być jasność a nie ciemność - prawda? CYTAT(ktoś? @ 16.02.2009, 22:45) Przez tyle lat nikt z księży i wójtów tak nie potraktował Janowa, mieszkńców , młodzież i dzieci jako przyszłe pokolenie jak Hura i proboszcz Grabowiecki.Dwaj zniszczyli Janów , naszą kulturę , historię ,nasze wspólne bogactwo..Wszystko wysprzedali , nabrali się i co wy na to...Dalej ich popierajcie chyba tacy sami jesteście jak oni... CYTAT(znajomy @ 16.02.2009, 22:53) Janów puszczono z torbami, ogołocono, do zera...Takich wspaniałych mamy gospodarzy>.Czy nie żal wam,,Ciekawi mnie jak janowcy się czują , ci co są za wójtem i plebanem ???Czy nadal mają klapki na oczach i nic nie widzą inie słyszą , nie rozumieją,,nadal chcą robić im za klakierów..??? A co biskup od swojego ojca dostał spadek i , majątek i mże z nim co chce robić ?Biskup zachował się jak "marnortawny syn"., i spotka go taki sam los jak marnotrawnego syna ... Widzicie jakie asy mam w rękawie. Zaufajcie mi ponownie. Wiem jak poprowadzić kampanię i ją wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~A.K~ wpis Dzisiaj, 15:05 Wpis #1662 Goście CYTAT(P. G. @ 19.02.2009, 12:26) * Na cpn - nie to ona piwka nie piła to po pierwsze a po drugie nigdzie nie musiałem dzwonić bo akurat podjechali a po trzecie ciekawe czy byś też tak za nią obstawał jak by ci po pijaku dziecko potrąciła na przykład - przecież ona ledwie stała na nogach! Nie powinna siadać pijana za kierownicą co do innych zarzutów to są bezpodstawne i śmieszne nie zostałem złapany ani skazany za żaden z tych czynów więc uważaj co piszesz! A gdybym dzisiaj zobaczył kogoś po spożyciu również nie zawaham się zawiadomić Policji Nie pijanym mordercom na drogach!!!! w tutejszym społeczeństwie kapowanie nie jest w tradycji a ty jako nietutejszy paszoł won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z tercetu napisał:
Jak ten nasz kogucik miewa. Jeżdził niby na zjazdy do Siedlec, nawet z nami, potem wysiadał po drodze, w drodze powrotnej go zabieraliśmy, no i teraz z kogucika mamy aska.
Pytałem Cie Piotruś. Dlaczego na pierwszej Komunii syna nie byleś u Komunii św. - pamiętasz? A innym razem - dlaczego na naszych zjazdach nie widzimy ciebie u Komunii - a ty masz dzisiaj pretensj do całego swiata. Opamietaj sie ojcze swoich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ość~ wpis 18.02.2009, 10:28 Wpis #1641 Goście [quote name='answer' date='17.02.2009, 22:51' post='96430'] (...) staram się pisać jasno ale wasze mikroskopijne móżdżki i tak ciągle nie nadążają.... grochowskiego ktoś < KW Hur I> nasłał miał wkręcić się; poznać nazwiska i przez swoją obecność wśród niezadowolonych zoochydzić i zniechęcić do sprawy resztę niezdecydowanych; Kto w janowie chciałby z nim przestawać ? miał chodzić zbierać podpisy; które pewnie by trafiły na biurko KW Hura I A zamek sprzedał biskup tu akurat faryzeusz w sutannie i KW Hur I nie mieli za wiele do powiedzenia Na takie zabytki konserwator daje kasę na remont i renowację; czesto przekraczającą cenę za jaką były kupione może być że jak firma weżmie kasę to znika itd gmina powinna takie zabytki chronić i najlepiej przejmować ale w kasie gminnej pustki..i tu koło się zamyka I CO WY NA TO? A MOŻE GROCHOŚ WSPÓŁPRACUJE Z WÓJTEM ALBO Z PLEBANEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPIS ZOSTAŁ USUNIĘTY
Ostatnio edytowany 20 lutego 2009 r. o 18:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goście CYTAT(Podlasiak @ 1.02.2009, 16:15) * Cóś pleban dziś milczący  pewnie ma kaca bhaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowy internet – dla idiotów Ku swemu przerażeniu na ekranie telewizora zobaczyłem wczoraj jakiegoś znanego (o ile pamiętam: dobrego; widziałem Go w jakimś filmie) byłego aktora, a obecnie chyba pachołka komunistów, pracującego w reklamie zachwalającej... darmowy internet dla wszystkich. By być ścisłym: nie to jest przedmiotem reklamy (jakiegoś banku). Zachwalanie komunizmu jest tu produktem ubocznym. Oczywiście oklaski tłumu radującego się na myśl o darmowym internecie są z puszki – ale obawiam się (i stąd to przerażenie), że ta komunistyczna propaganda może trafiać do naiwnych młodych ludzi. No, bo tak: po co dziesiątki firm mają się szarpać, konkurować ze sobą, być może bankrutować (a ich właściciele popełniać samobójstwa) – a ludzie płacić miesięcznie po 10-100 zł za dostęp do Sieci – kiedy można zrobić Jedno Wspólne Pole Dla Wszystkich, Jeden (państwowy) Dostawca, ein Volk – ein Reich – ein Führer - i, oczywiście, „za darmo”. To znaczy: co mądrzejsi zdawaliby sobie sprawę, że musiałoby to być pokryte w podatkach – ale w momencie, gdy zdecydowana większość korzysta z Sieci, czy nie byłoby taniej zapłacić w podatku, niż główkować, którego dostawcę wybrać, pokrywać koszty kilku konkurencyjnych sieci, pamiętać co miesiąc o zapłaceniu rachunku... Przecież obsługa jednej firmy jest tańsza, niż kilkunastu? Tak rzeczywiście jest - na starcie. Gdy tylko miejska/państwowa (a nawet prywatna, ale mająca zagwarantowany monopol) firma poczuje się w siodle, gdy tylko poczuje się bezpiecznie, że nie grozi jej bankructwo - natychmiast zaczyna lekceważyć sobie klienta. Brak konkurencji działa cuda: gdy bodaj w Brzesku kilkanaście lat temu obok TP S.A. pojawiły się cztery (!) prywatne firmy, zakładano ludziom telefon stacjonarny w 40 minut od zgłoszenia takiej chęci; przedtem nie dawało się tego załatwić w kilka miesięcy... i to był ten PRL-owski cud: jak można nie módz załatwić szybko najprostszej rzeczy. Monopolista natychmiast zacznie też oszczędzać – co nie jest złe... tyle, że będzie brał pod uwagę wyłącznie własne koszty; ile na tej oszczędności stracą klienci, to już go obchodzić nie będzie. Reklamację braku Sieci załatwiałoby się po tygodniu - bo po co technik ma jeździć osobno do jednego klienta? Poczeka się, aż uzbiera się w tej okolicy trzech.... Potem podnosiłby opłaty – bo przecież „dla lepszej obsługi klientów” trzeba zatrudnić na etacie ciocię, siostrę czy kochankę... Trzeba by każdej dać zakres kompetencji – więc zamiast u jednej urzędniczki każdą sprawę trzeba by załatwiać u siedmiu... ... i po kilku latach miasto, które byłby tak głupie, by zapewnić monopol jednemu dostawcy, wyglądałoby takuteńko, jak PRL. A mimo to – podejrzewam – tak z 80% ludzi poparłoby ideę „Internetu za darmo dla wszystkich”. I dlatego jestem wrogiem d***kracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ TO wójt Hura ma kontakty z Łukaszenką na Białorusi...Tel. . kontaktowy do wójta 83-34-13-073 Przecież jeżdzi tam na nauki jak wprowadzić białoruską demokrację w Janowie..U nas jak u Łukaszenki nikt nie ma praw .... quote name='Gość' date='20.02.2009, 12:41' post='97217'] Goście CYTAT(Podlasiak @ 1.02.2009, 16:15) * Cóś pleban dziś milczący  pewnie ma kaca bhaaaa [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~answer~ wpis 6.02.2009, 11:42 Wpis #1155 Goście ~cytaty~ 30.01.2009, 17:25 Wpis #1016 Goście ~answer~ wpis Dzisiaj, 13:05 Wpis #1 Goście Na grożby proboszcza że nie pochowa na cmentarzu odpowiadam:na razie nie zamierzam umierać;lat mam mniej niż on i wątrobę zdrową a i nie jeźdzę po pijanemu,statystycznie mam szansę go przeżyć a on niech nie liczy na pochówek na Janowskim cmentarzu a jeśli już się uprze to niech pamięta ze wielu mu chętnie na grób wiecie co zrobi.A to że może z ambony każdego obrazić to kij który ma dwa końce,mogę sobie wyobrazić rozprawę sądową parafianie kontra proboszcz pozew o naruszenie dobr osobistych.Zgodnie z ustaleniami soboru watykańskiego II xiądz nie jest bramą do nieba nie ma kluczy do bram raju nie decyduje kto wejdzie kto nie; kler nie stoi >nad< laikatem.Cytat z kazania wygłoszonego na zamkniętych rekolekcjach dla księży:,,jesteście jak drogowskazy innym drogę wskazujecie sami nią nie idąc! Komunii nie da, rozgrzeszenia nie udzieli? No i co ?diabeł przebrał się w sutannę, ogonem na mszę dzwoni ~answer~ Wczoraj, 12:46 Wpis #1144 Goście CYTAT(nie ma sensu @ 30.01.2009, 18:58) gdyby w Janowie były wybory na największego PALANTA to ten gość który napisał post powyżej zająłby pierwsze miejsce. I myślę, że będziesz pierwszym, który uroni łzę na pogrzebie proboszcza (niech żyje długie lata) i na pewno nie będzie to łza radości. kondolencje dla piszącego post, który zacytowałem. Gdyby w Janowie były wybory na największego PALANTA to pierwsze miejsce zajęli by egzeqwo faryzeusz w sutannie i król wioski głosy na tym forum są tego dowodem,stanęli by na podium trzymając się za rączki a tłum by wiwatował i klaskał tak tak panie proboszcz tacy jak jak ty to mi wiszą i powiewają ~tirówka~ Dzisiaj, 08:50 Wpis #1153 Goście CYTAT(answer @ 5.02.2009, 12:46) Gdyby w Janowie były wybory na największego PALANTA to pierwsze miejsce zajęli by egzeqwo faryzeusz w sutannie i król wioski głosy na tym forum są tego dowodem,staneli by na podium trzymając się za rączki a tłum by wiwatował i klaskał tak tak panie proboszcz tacy jak jak ty to mi wiszą i powiewają Rok temu byłeś taki jurny, a teraz ci wiszą i powiewają. Na ten rok obieram trasę na Poznań, ty nadal latasz na Gdańsk? Post ten podpisany przez >tirówkę< napisał >faryzeusz w sutannie< albo >król wioski< jedno jest pewne podpisał się zupełnie słusznie >tirówka< Posłuchaj >tirówko< nie ważne jaką trasę obierzesz byle dalej od Janowa i zabierz z soba kolegę wiesz którego; mozecie numery w duecie oferować biggrin.gif ; na specjalnie czułe pożegnanie nie liczcie bo nikt tu miło wspominać was nie będzie laugh.gif biggrin.gif tongue.gif Powodzenia wam na nowej drodze życia życzę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto pił komu nie wypada publicznie ? a kto pali publicznie , komu nie wypada łamać zasad społecznych ? a komu prawo jazdy zabrali ? a kto te prawo jady wykupił ? a kto poszczypywał na chórze chórzystki ? a kto jest erotomanem ? a kto był zdziercą ? a kto zdradzał matkę swoich dzieci, a swoja żonę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...